Zyskaj komfort

i bezpieczeństwo

zaufaj

profesjonalistom

Konferencja Konsorcjum Polskich Biur Rachunkowych - 01.02.2019

Zapraszamy na Konferencję Konsorcjum Polskich Biur Rachunkowych, która odbędzie się 01.02.2019 roku w Hotelu & Restauracji AGAT - Łódź, ul. Strykowska 94.

 

Podczas spotkania przedstawimy Państwu tematy dotyczące zmian w przepisach obowiązujących od 2019 roku. Omówimy zarówno zagadnienia księgowo-finansowe, jak i kadrowo-płacowe. Pokażemy również najważniejsze zmiany i nowości w oprogramowaniu DGCS System w gen. 19.00. Zaprezentujemy m.in. jak przygotować i wysłać e-Sprawozdanie Finansowe, jak zbiorczo wysłać pliki JPK_VAT, czym jest i jak funkcjonuje repezytorium dokumentów oraz repezytorium raportów. Pełną agendę udostępnimy w późniejszym terminie.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla 1 osoby z danego biura należącego do Konsorcjum Polskich Biur Rachunkowych. W przypadku zgłoszenia większej liczby osób udział w konferencji jest płatny w wysokości 150 zł netto/osobę. Za udział w spotkaniu wystawiamy faktury.

 

Zapraszamy do dokonywania zgłoszeń na konferencję mailowo - Jolanta Łuczak jluczak@dgcs.pl, podając liczbę i dane uczestników.

 

Zgłoszeń można dokonywać w terminie do 25 stycznia 2019 r.

 

Grafika5a

Załączniki

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}